Slavnosti bojových umění bojových Frýdek Místek 2018

Nejnovější fotka
fotogalerie

BOHEMIA OPEN KADAŇ 2016

Vážení sportovní přátelé,

uplynulou sobotu 14.5.2016 se konal ve sportovní hale v Kadani již 5. ročník mezinárodního turnaje v kickboxu, turnaj Bohemia Open 2016.

Letos poprvé se na turnaji objevily i 2 nové disciplíny.

KALAKI = boj podle pravidel pointfightingu s molitanovými tyčemi (ideální kategorie pro malé děti do 12-let).

FULLCONTACT = plnokontaktní disciplína kickboxingu.

Právě kvůli disciplíně fullcontact byl nově v Kadani použit i boxerský ring. Ten, společně se 2 zápasišti tatami, byl svědkem celkem 225 zápasů.

Celkem se turnaje zúčastnilo 127 závodníků z 20 týmů ze 4 zemí (ČR, Polsko, Německo a Rakousko), kteří se registrovali do celkem 226 startů.

Turnaj byl v 10:30 při slavnostním nástupu rozhodčích zahájen českou hymnou v podání domácí talentované pěvkyně Sabiny Fejsákové. Poté se již rozeběhly zápasy v Kalaki, Pointfightingu a Lightcontactu. Po 14. hodině začaly v ringu také zápasy ve fullcontactu a turnaj skončil posledními zápasy v 17:30.

Jak je na tomto turnaji zvykem, všichni medailisté obdrželi originální odlévané medaile. Vítězové kategorií pointfighting, lightcontact a fullcontact obdrželi také kvalitní rukavice značky KWON.

autor.ČSK

Ač technika jde dopředu i tam se stala chyba a našeho závodnika nezaregistrovali do jedné s disciplín! smile